NOWY GRAFIK ZAJĘĆ UKS KRAUZÓWKA 2018/2019


           

      UKS – PIŁKA NOŻNA 1 – uczniowie z klas
                        
3a, 3b, 3c, 4a, 4b, wszystkie 2

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

 

13.50

 

13.50

 

 

 

Trener – Marek Budziński

MOŻNA SIĘ DOPISAĆ DO GRUPY !!!!!!

 


 

UKS – PIŁKA NOŻNA 2 – uczniowie z klas

 4c, 4d, 2b, 2c, 2,d, 2b

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

16.30

 

 

 

 

16.30

 

 

 

Trener – Maciej Kleczko

Trener – Marek Budziński


MOŻNA SIĘ DOPISAĆ DO GRUPY !!!!!

 


 

               UKS – PIŁKA NOŻNA  3 – uczniowie z klas

 5a, 5b, 5c, 5e, 4d

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

 

14.50

 

 

14.50

 

Trener – Marek Budziński

 


 

               UKS – PIŁKA NOŻNA 4 – uczniowie z klas

  5, 6, 7, 8

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

 

 

 

16.00

 

 

 

 16.30

GRUPA NABOROWA – ZAPISY TRWAJĄ !!!!!!

ZAJĘCIA RUSZAJĄ KIEDY ZBIERZE SIĘ GRUPA



 

                  UKS – Gimnastyka Sportowo-Artystyczna 1                                        uczniowie z klas  2, 3, 4 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

14.40

 

 

 

 

14.40

 

 

 

Instruktor – Emilia Jaskółka

MOŻNA SIĘ DOPISAĆ DO GRUPY !!!!!!

 


 

                  UKS – Gimnastyka Sportowo-Artystyczna 2                                  uczniowie z klas  5, 6, 7, 8

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

15.40

 

 

 

 

15.40

 

 

 

Instruktor – Emilia Jaskółka

MOŻNA SIĘ DOPISAĆ DO GRUPY !!!!!!

 


 

               UKS – Zajęcia Taneczne – uczniowie z klas   

1, 2, 3, 4

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

15.30

 

13.50

 

 

 

 

 

 

Instruktor – Marlena Prasek

GRUPA NABOROWA – ZAPISY TRWAJĄ !!!!!!

ZMIANA GODZIN !!

 


 

         UKS – Fitness z Elementami Tańca – uczniowie z klas

4, 5, 6, 7, 8

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

14.45

 

 

 

 

14.45

 

 

Instruktor – Dorota Pawlik

GRUPA NABOROWA – ZAPISY TRWAJĄ !!!!!!

Zajęcia zaczynają się od 13.09.2018r.

 


  

       UKS – Koszykówka 1 – uczniowie klas z pierwszej zmiany
                                 2, 3, 4

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

13.50

 

 

 

13.50

 

 

GRUPA NABOROWA – ZAPISY TRWAJĄ !!!!!!

 


 

          UKS – Koszykówka 2 – uczniowie klas z drugiej zmiany
                                  2, 3, 4

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

16.30

 

 

16.30

 

 

 

 

 

 

GRUPA NABOROWA – ZAPISY TRWAJĄ !!!!!!

 


 

                      UKS – Tenis Stołowy  – uczniowie z klas

  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

 

 

7.10

 

 

 

7.10

Trener – Marek Budziński

MOŻNA SIĘ DOPISAĆ DO GRUPY !!!!!!